Latest Live Matches on BeIN Sports
| EN | عربى
| FR | TR |
Date/Time | Channel | Event | Competition |
Friday 16:30 | | Japan U-23 v Uzbekistan U-23 | AFC U-23 Asian Cup |
Friday 18:00 | | Toulouse v Montpellier | French Ligue 1 |
Friday 19:30 | | Hoffenheim v RB Leipzig | German 1. Bundesliga |
Friday 20:00 | | Luton Town v Everton | English Premier League |
Friday 20:00 | | Getafe v Athletic Bilbao | Spanish La Liga (Primera) |
Friday 20:00 | | Lens v Lorient | French Ligue 1 |
Saturday 12:30 |
| Arsenal v Bournemouth | English Premier League |
Saturday 12:30 | | Birmingham City v Norwich City | English Championship |
Saturday 12:30 | | Ipswich Town v Huddersfield Town | English Championship |
Saturday 12:30 | | Leeds United v Southampton | English Championship |
Saturday 13:00 | | Real Sociedad v Las Palmas | Spanish La Liga (Primera) |
Saturday 14:00 | | Le Havre v Strasbourg | French Ligue 1 |
Saturday 14:00 | | Auxerre v Paris FC | French Ligue 2 |
Saturday 14:30 | | Borussia Dortmund v Augsburg | German 1. Bundesliga |
Saturday 14:30 | | Werder Bremen v Mönchengladbach | German 1. Bundesliga |
Saturday 14:30 | | Stuttgart v Bayern Munich | German 1. Bundesliga |
Saturday 15:00 | | Brentford v Fulham | English Premier League |
Saturday 15:00 | | Burnley v Newcastle United | English Premier League |
Saturday 15:00 | | Sheffield United v Nottingham Forest | English Premier League |
Saturday 15:15 |
| Real Madrid v Cádiz | Spanish La Liga (Primera) |
Saturday 16:00 | | Monaco v Clermont Foot | French Ligue 1 |
Saturday 17:00 | | Samsunspor v Trabzonspor | Türkiye Süper Lig |
Saturday 17:30 |
| Manchester City v Wolves | English Premier League |
Saturday 17:30 | | Girona v Barcelona | Spanish La Liga (Primera) |
Saturday 18:00 | | Metz v Rennes | French Ligue 1 |
Saturday 19:45 | | Oxford United v Peterborough United | English League One |
Saturday 20:00 | | Mallorca v Atlético Madrid | Spanish La Liga (Primera) |
Saturday 20:00 | | Brest v Nantes | French Ligue 1 |
Sunday 12:30 | | Wehen Wiesbaden v Holstein Kiel | German 2. Bundesliga |
Sunday 13:00 | | Osasuna v Real Betis | Spanish La Liga (Primera) |
Sunday 14:00 | | Brighton H.A. v Aston Villa | English Premier League |
Sunday 14:00 | | Chelsea v West Ham United | English Premier League |
Sunday 14:30 | | Union Berlin v Bochum | German 1. Bundesliga |
Sunday 15:15 | | Celta Vigo v Villarreal | Spanish La Liga (Primera) |
Sunday 16:30 |
| Liverpool v Tottenham Hotspur | English Premier League |
Sunday 16:30 | | Eintracht Frankfurt v Bayer Leverkusen | German 1. Bundesliga |
Sunday 17:00 | | Al Ahed v Central Coast Mariners | AFC Cup |
Sunday 17:30 | | Valencia v Alavés | Spanish La Liga (Primera) |
Sunday 18:30 | | Heidenheim v Mainz 05 | German 1. Bundesliga |
Sunday 20:00 | | Rayo Vallecano v Almería | Spanish La Liga (Primera) |
Sunday 20:00 | | Sevilla v Granada | Spanish La Liga (Primera) |
Monday 15:00 | | Crawley Town v Milton Keynes Dons | English League Two |
Monday 17:30 | | Crewe Alexandra v Doncaster Rovers | English League Two |
Monday 20:00 | | Crystal Palace v Manchester United | English Premier League |
Monday 20:00 | | Lille v Lyon | French Ligue 1 |
Tuesday 20:00 | | Paris St Germain v Borussia Dortmund | UEFA Champions League |
Tuesday 20:00 | | Bolton Wanderers v Barnsley | English League One |
Tuesday 23:00 | | Nacional Asunción v Corinthians | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Tuesday 23:00 | | Racing Club v Argentinos Jnrs | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Tuesday 23:00 | | Caracas v Peñarol | CONMEBOL Copa Libertadores |
Tuesday 23:00 | | Rosario Central v Atlético Mineiro | CONMEBOL Copa Libertadores |
Wednesday 01:00 | | Deportivo Táchira v Libertad | CONMEBOL Copa Libertadores |
Wednesday 01:00 | | Nacional Montevideo v River Plate | CONMEBOL Copa Libertadores |
Wednesday 01:00 | | Palestino v Flamengo | CONMEBOL Copa Libertadores |
Wednesday 01:30 | | Petrolera v Cruzeiro | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Wednesday 03:00 | | Always Ready v Defensa y Justicia | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Wednesday 03:00 | | Universitario v Atlético Junior | CONMEBOL Copa Libertadores |
Wednesday 17:45 | | Club Brugge v Fiorentina | UEFA Europa Conference League |
Wednesday 20:00 |
| Real Madrid v Bayern Munich | UEFA Champions League |
Wednesday 20:00 | | Peterborough United v Oxford United | English League One |
Wednesday 23:00 | | Rayo Zuliano v Atlético Paranaense | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Wednesday 23:00 | | Huachipato v Grêmio | CONMEBOL Copa Libertadores |
Wednesday 23:00 | | Talleres Córdoba v Barcelona Guayaquil | CONMEBOL Copa Libertadores |
Thursday 01:00 | | Cuiabá v Metropolitanos | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Thursday 01:00 | | Nacional Potosí v Fortaleza | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Thursday 01:00 | | Alianza Lima v Cerro Porteño | CONMEBOL Copa Libertadores |
Thursday 01:30 | | Sportivo Trinidense v Boca Juniors | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Thursday 01:30 | | Cobresal v São Paulo | CONMEBOL Copa Libertadores |
Thu 09 May 03:00 | | Millonarios v Bolívar | CONMEBOL Copa Libertadores |
Thu 09 May 20:00 | | Olympiacos v Aston Villa | UEFA Europa Conference League |
Thu 09 May 20:00 | | Atalanta v Marseille | UEFA Europa League |
Thu 09 May 20:00 | | Bayer Leverkusen v Roma | UEFA Europa League |
Thu 09 May 20:00 | | Milton Keynes Dons v Crawley Town | English League Two |
Thu 09 May 23:00 | | Belgrano v Delfin | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Thu 09 May 23:00 | | Liverpool v Palmeiras | CONMEBOL Copa Libertadores |
Thu 09 May 23:00 | | San Lorenzo v Independiente del Valle | CONMEBOL Copa Libertadores |
Fri 10 May 01:00 | | Bragantino v Racing Club | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Fri 10 May 01:00 | | Colo Colo v Fluminense | CONMEBOL Copa Libertadores |
Fri 10 May 01:00 | | The Strongest v Estudiantes LP | CONMEBOL Copa Libertadores |
Fri 10 May 03:00 | | Deportivo Garcilaso v Lanús | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Fri 10 May 03:00 | | Universidad Católica v Unión La Calera | CONMEBOL Copa Sudamericana |
Fri 10 May 19:00 | | Manchester City U-18 v Leeds United U-18 | English FA Youth Cup |
Fri 10 May 19:30 | | Augsburg v Stuttgart | German 1. Bundesliga |
Fri 10 May 20:00 | | Alavés v Girona | Spanish La Liga (Primera) |
Fri 10 May 20:00 | | Brest v Reims | French Ligue 1 |
Fri 10 May 20:00 | | Doncaster Rovers v Crewe Alexandra | English League Two |
Sat 11 May 11:00 | | Yokohama F-Marinos v Al Ain | AFC Champions League |
Sat 25 May 17:00 | | Al Ain v Yokohama F-Marinos | AFC Champions League |
Click here to go to the official BeIN Sports Website
|